O nas

HANZA powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej założycieli, w dziedzinie w biznesu i marketingu interaktywnego. Szlify zdobywaliśmy zarówno w dużych korporacjach, konsultingu jak i agencjach interaktywnych.

W ciągu kilku lat działalności, firma zwiększyła się kilkakrotnie zarówno pod względem obrotów jak i ilości pracowników. Dziś nasz kilkunastoosobowy zespół, oparty na przyjacielskich, nieformalnych relacjach dzieli się na dział kreacji graficznej i marketingowej, technologiczno-programistyczny oraz e-commerce.

HANZA jest uniwersalną, interaktywną agencją marketingową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe - od kreacji, pomysłów, poprzez realizację graficzną po rozwiązania technologiczne, zarządzanie projektami i ich późniejszą, kompleksową obsługę. Prowadzimy kampanie marketingowe oraz pozycjonowanie serwisów w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Internet nie ma przed nami wielu tajemnic. Tworzymy indywidualne, nieszablonowe projekty webowe począwszy od stron www, poprzez duże serwisy i portale tematyczne, oraz sklepy internetowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy oddany projekt był w 100% dopasowany do specyfiki biznesu klienta i rynku, na który jest skierowany. Stawiamy przede wszystkim na użyteczność i skuteczność tworzonych aplikacji, co przez lata doprowadziło nas do zdobycia zaufania i sympatii wielu zadowolonych z naszych usług klientów.

Dzięki naszym kompetencjom możemy być właściwym partnerem zarówno dla dużych korporacji, jak i firm średniej wielkości, pragnących zaistnieć w Internecie oraz prowadzić dobrze prosperujący i dochodowy biznes.

Cechą nas wyróżniającą jest doświadczenie w prowadzeniu pełnego outsourcingu e-commerce dla klientów. Czyli przejęcie także pełnej logistyki sprzedaży. Z takiego rozwiazania korzysta zarówno klient (maksymalizujemy jego sprzedaż i obniżamy koszty) jak i nasza firma testując efektywność własnych rozwiązań ecommerce.